Zielona kawa vs. Keton Malinowy

Zielona kawa vs. Keton Malinowy

Doktor Oz należy do jednych z najbardziej znanych lekarzy amerykańskiej telewizji. W swoim TV-show bardzo często promuje najnowsze trendy w odchudzaniu.  Ostatnio na swoim kanale najczęściej polega dwa nowoczesne suplementy odchudzające – keton malinowy oraz zieloną kawę. Przygotowaliśmy krótkie porównanie naturalnych wyciągów przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej.

Znaczna utrata wagi podczas stosowania wyciągu z zielonej kawy

Badania, które przeprowadzono wykazały, że zarówno kwas chlorogenowy z zielonej kawy jak i keton malinowy spowodowały znaczną utratę wagi u osób, które nie przyjmowały placebo. Żaden z nich nie wywołał skutków ubocznych, a spalanie tkanki tłuszczowej przebiegało całkowicie naturalnie.

zielona kawa tabletki

Środki zawierające keton malinowy są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i pomagają w uzyskaniu pożądanej wagi.  Osoby, które stosowały ekstrakt z zielonej kawy przyznają, że zaobserwowały u siebie znaczne przyspieszenie metabolizmu. Badania trwały dokładnie 22 tygodnie. Po tym czasie uczestnikom udało się zrzucić nawet 7-8 kg. Pacjenci, którzy stosowali placebo nie zaobserwowały aż tak znacznych spadków wagi.