Na co zwrócić uwagę, kupując ekstrakt z zielonej kawy?

Na co zwrócić uwagę, kupując ekstrakt z zielonej kawy?

Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą uniknąć kupienia podróbek produktów lub ekstraktu z zielonej kawy o gorszej jakości.

  • Upewnij się, że tabletki zawierające ekstrakt z zielonej kawy nie pochodzą z Chin. Produkty o najniższej jakości pochodzą właśnie z tego regionu. Ich stosowanie nie przynosi spodziewanych efektów, w najgorszym przypadku mogą być nawet szkodliwe dla zdrowia. Przyczyną jest fakt, że produkcja suplementów diety w Chinach nie jest objęta tak ścisłą kontrolą jak w innych regionach świata. Kupując tabletki z wyciągiem zielonej kawy w Europie lub Stanach Zjednoczonych masz gwarancję, że otrzymujesz towar wysokiej jakości.

 

  • Nie kupuj tabletek z ekstraktem z zielonej kawy, które dodatkowo zawierają w swoim składzie efedrynę. Jest to substancja o działaniu narkotycznym, która bardzo niekorzystnie wpływa na organizm.

 

  • Cena – tabletki z zieloną kawą kosztują zazwyczaj w przedziale od 25 do 50 euro. Otrzymanie wysokiej jakości wyciągu nie jest tanie, dlatego nie kupuj tabletek oferowanych w szokująco niskiej cenie.