Odkryj krem na zmarszczki Saint Legiere

Odkryj krem na zmarszczki Saint Legiere

Gdy na rynku ukazał się krem-wynalazek szwajcarskiej marki Saint Legiere gwarantujący doskonały efekt przeciwzmarszczkowy, postanowiliśmy sprawdzić, co zawiera i jak działam rewolucyjny krem na zmarszczki. 

Skuteczność potwierdzona w badaniach naukowych

Jak wykazały badania naukowe ponadprzeciętna skuteczność kremu jest zasługą wyjątkowej biodostępności ponad 30 składników aktywnych. Wszystkie wykorzystane substancje czynne zostały otrzymane w mikrocząsteczkowej formie, dzięki czemu są w stanie pokonać warstwę rogową naskórka i wniknąć w głąb skóry.   Sekretem kremu Saint Legiere jest kompleks anti age-ing Rose d'Or zawierający złoto koloidalne i olej z róży rdzawej.  Rose d'Or pozwala stymulować procesy odnowy przebiegające w komórkach. Unikatowa kompozycja odmładzająca kremu Saint Legiere Clinical Repair działa na wszystkie objawy starzenia się skóry, dlatego wykazuje ponadprzeciętną skuteczność.

Maksymalna przenikalność

Przełomowa przenikalność składników aktywnych pozwoliła na wzrost o 340% w penetracji ponad 30 naturalnych składników aktywnych.  Marka Saint Legiere oferuje każdej kobiecie zwrot pieniędzy, jeśli ta nie będzie zadowolona z kremu. Zamów już dziś 4-tygodniową rewolucję przeciwzmarszczkową Saint Legiere Clinical Repair i oszczędź aż 160 zł. 

Saint Legiere

513 zł 237 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 276 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.