Tabletki Forskolin pod lupą

Tabletki Forskolin pod lupą

Forskolin to suplement diety, który całkiem niedawno pojawił się na rynku, a już trafił do pierwszej ligi tabletek na odchudzanie. Eksperci polecają Forskolin nie tylko do celów odchudzających, ale mocno podkreślają również jego właściwości lecznicze.  Postanowiłam przygotować krótki post przybliżający tabletki Forskolin oraz sprawdzający jego prawdziwy wpływ na nasze zdrowie.

Wszystko zaczęło się od pokrzywy

Nazwa suplementu wzięła się od pokrzywy indyjskiej – Forskoliny, zwanej też Coleus Forskohlii lub Koleusem. Ziele to wykazuje o wiele bardziej spektakularne działanie niż dobrze znana nam polska pokrzywa. Ponieważ Forskolina nie występuje w Polsce, dlatego najrozsądniejszym wyborem wydaje się być kupno suplementu zawierającego ekstrakt z pokrzywy indyjskiej wysokiej jakości.

Coleus Forskohlii to roślina bardzo podobna wyglądem do polskiej pokrzywy, jednak jej cechą charakterystyczną są zielono-fioletowe liście. Od wieków koleus jest stosowany w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej do leczenia schorzeń płuc, serca czy bezsenności. Jednak w ostatnich latach, pokrzywa indyjska stała się tematem badań naukowych, które pozwoliły na odkrycie jej cennych właściwości odchudzających.

Jak działają tabletki Forskolin?

Za dobroczynne działanie pokrzywy indyjskiej odpowiada substancja czynna – forskolina.  Wpływa na zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej, co prowadzi do redukcji wagi i uwolnienia dodatkowych zapasów energetycznych. Tabletki Forskolin są bezpieczne dla zdrowia i nie wywołują skutków ubocznych. Mogą być stosowane nawet przez alergików, ponieważ Forskolina została dokładnie przebadana pod kątem reakcji alergicznych. Okazało się, że ekstrakt z pokrzywy indyjskiej obniża poziom histaminy we krwi, zmniejszając dokuczliwe objawy alergii. 

Forskolin

297 zł 137 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 160 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.